Champions Trophy U09 - 2022
       
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
09:30
ASV Vösendorf
09:43
Team 17
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
09:30
Team 2
09:43
Team 18
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
09:30
Team 3
09:43
Team 19
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
09:30
Team 4
09:43
Team 20
18-06
Group E
Breitenfurt 1
09:30
Team 5
09:43
Team 21
18-06
Group F
Breitenfurt 2
09:30
Team 6
09:43
Team 22
18-06
Group G
Breitenfurt 3
09:30
Team 7
09:43
Team 23
18-06
Group H
Breitenfurt 4
09:30
Team 8
09:43
Team 24
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
09:30
Team 9
09:43
Team 25
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
09:30
Team 10
09:43
Team 26
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
09:30
Team 11
09:43
Team 27
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
09:30
Team 12
09:43
Team 28
18-06
Group M
Laxenburg 1
09:30
Team 13
09:43
Team 29
18-06
Group N
Laxenburg 2
09:30
Team 14
09:43
Team 30
18-06
Group O
Laxenburg 3
09:30
Team 15
09:43
Team 31
18-06
Group P
Laxenburg 4
09:30
Team 16
09:43
Team 32
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
09:50
Team 33
10:03
Team 49
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
09:50
Team 34
10:03
Team 50
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
09:50
Team 35
10:03
Team 51
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
09:50
Team 36
10:03
Team 52
18-06
Group E
Breitenfurt 1
09:50
Team 37
10:03
Team 53
18-06
Group F
Breitenfurt 2
09:50
Team 38
10:03
Team 54
18-06
Group G
Breitenfurt 3
09:50
Team 39
10:03
Team 55
18-06
Group H
Breitenfurt 4
09:50
Team 40
10:03
Team 56
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
09:50
Team 41
10:03
Team 57
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
09:50
Team 42
10:03
Team 58
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
09:50
Team 43
10:03
Team 59
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
09:50
Team 44
10:03
Team 60
18-06
Group M
Laxenburg 1
09:50
Team 45
10:03
Team 61
18-06
Group N
Laxenburg 2
09:50
Team 46
10:03
Team 62
18-06
Group O
Laxenburg 3
09:50
Team 47
10:03
Team 63
18-06
Group P
Laxenburg 4
09:50
Team 48
10:03
Team 64
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
10:10
Team 65
10:23
Team 81
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
10:10
Team 66
10:23
Team 82
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
10:10
Team 67
10:23
Team 83
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
10:10
Team 68
10:23
Team 84
18-06
Group E
Breitenfurt 1
10:10
Team 69
10:23
Team 85
18-06
Group F
Breitenfurt 2
10:10
Team 70
10:23
Team 86
18-06
Group G
Breitenfurt 3
10:10
Team 71
10:23
Team 87
18-06
Group H
Breitenfurt 4
10:10
Team 72
10:23
Team 88
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
10:10
Team 73
10:23
Team 89
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
10:10
Team 74
10:23
Team 90
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
10:10
Team 75
10:23
Team 91
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
10:10
Team 76
10:23
Team 92
18-06
Group M
Laxenburg 1
10:10
Team 77
10:23
Team 93
18-06
Group N
Laxenburg 2
10:10
Team 78
10:23
Team 94
18-06
Group O
Laxenburg 3
10:10
Team 79
10:23
Team 95
18-06
Group P
Laxenburg 4
10:10
Team 80
10:23
Team 96
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
10:30
Team 97
10:43
Team 113
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
10:30
Team 98
10:43
Team 114
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
10:30
Team 99
10:43
Team 115
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
10:30
Team 100
10:43
Team 116
18-06
Group E
Breitenfurt 1
10:30
Team 101
10:43
Team 117
18-06
Group F
Breitenfurt 2
10:30
Team 102
10:43
Team 118
18-06
Group G
Breitenfurt 3
10:30
Team 103
10:43
Team 119
18-06
Group H
Breitenfurt 4
10:30
Team 104
10:43
Team 120
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
10:30
Team 105
10:43
Team 121
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
10:30
Team 106
10:43
Team 122
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
10:30
Team 107
10:43
Team 123
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
10:30
Team 108
10:43
Team 124
18-06
Group M
Laxenburg 1
10:30
Team 109
10:43
Team 125
18-06
Group N
Laxenburg 2
10:30
Team 110
10:43
Team 126
18-06
Group O
Laxenburg 3
10:30
Team 111
10:43
Team 127
18-06
Group P
Laxenburg 4
10:30
Team 112
10:43
Team 128
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
10:50
ASV Vösendorf
11:03
Team 65
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
10:50
Team 2
11:03
Team 66
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
10:50
Team 3
11:03
Team 67
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
10:50
Team 4
11:03
Team 68
18-06
Group E
Breitenfurt 1
10:50
Team 5
11:03
Team 69
18-06
Group F
Breitenfurt 2
10:50
Team 6
11:03
Team 70
18-06
Group G
Breitenfurt 3
10:50
Team 7
11:03
Team 71
18-06
Group H
Breitenfurt 4
10:50
Team 8
11:03
Team 72
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
10:50
Team 9
11:03
Team 73
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
10:50
Team 10
11:03
Team 74
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
10:50
Team 11
11:03
Team 75
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
10:50
Team 12
11:03
Team 76
18-06
Group M
Laxenburg 1
10:50
Team 13
11:03
Team 77
18-06
Group N
Laxenburg 2
10:50
Team 14
11:03
Team 78
18-06
Group O
Laxenburg 3
10:50
Team 15
11:03
Team 79
18-06
Group P
Laxenburg 4
10:50
Team 16
11:03
Team 80
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
11:10
Team 113
11:23
Team 81
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
11:10
Team 114
11:23
Team 82
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
11:10
Team 115
11:23
Team 83
18-06
Group D
Wiener Neudorf 4
11:10
Team 116
11:23
Team 84
18-06
Group E
Breitenfurt 1
11:10
Team 117
11:23
Team 85
18-06
Group F
Breitenfurt 2
11:10
Team 118
11:23
Team 86
18-06
Group G
Breitenfurt 3
11:10
Team 119
11:23
Team 87
18-06
Group H
Breitenfurt 4
11:10
Team 120
11:23
Team 88
18-06
Group I
Perchtoldsdorf 1
11:10
Team 121
11:23
Team 89
18-06
Group J
Perchtoldsdorf 2
11:10
Team 122
11:23
Team 90
18-06
Group K
Perchtoldsdorf 3
11:10
Team 123
11:23
Team 91
18-06
Group L
Perchtoldsdorf 4
11:10
Team 124
11:23
Team 92
18-06
Group M
Laxenburg 1
11:10
Team 125
11:23
Team 93
18-06
Group N
Laxenburg 2
11:10
Team 126
11:23
Team 94
18-06
Group O
Laxenburg 3
11:10
Team 127
11:23
Team 95
18-06
Group P
Laxenburg 4
11:10
Team 128
11:23
Team 96
18-06
Group A
Wiener Neudorf 1
11:30
Team 17
11:43
Team 49
18-06
Group B
Wiener Neudorf 2
11:30
Team 18
11:43
Team 50
18-06
Group C
Wiener Neudorf 3
11:30
Team 19