19. SWF-Handball Jugendturnier 2022 - Sonntag
 
Group A - mjC
Bodenseesporthalle
08:45
HSG FF 1
10
09:05
TSB Ravensburg
11
 
Group - gjE
Festhalle
08:45
HSG FF 1
4
08:57
HSG Konstanz 2
5
 
Group A - wjC
Fischbach
08:45
HSG Friedrichshafen-Fischbach
4
09:05
FC Burlafingen
9
 
Group - gjE
Festhalle
09:00
TV Weingarten
9
09:12
HSG FF 2
0
 
Group B - mjC
Bodenseesporthalle
09:08
HSG FF 2
11
09:28
TV Weingarten
5
 
Group B - wjC
Fischbach
09:08
TUS Steißlingen 1
27
09:28
MTG Wangen
2
 
Group - gjE
Festhalle
09:15
HSG Mimmenhausen
1
09:27
HSG Konstanz 1
4
 
Group - gjE
Festhalle
09:30
HSG FF 2
5
09:42
HSG FF 1
9
 
Group C - mjC
Bodenseesporthalle
09:31
HSC Radolfzell
14
09:51
TG Biberach
1
 
Group C - wjC
Fischbach
09:31
TUS Steißlingen 2
7
09:51
TSB Ravensburg
13
 
Group - gjE
Festhalle
09:45
HSG Konstanz 1
5
09:57
HSG Konstanz 2
6
 
Group A - mjC
Bodenseesporthalle
09:54
TSB Ravensburg
4
10:14
SG Kempten-Kottern
11
 
Group A - wjC
Fischbach
09:54
FC Burlafingen
12
10:14
TV Überlingen
9
 
Group - gjE
Festhalle
10:00
TV Weingarten
10
10:12
HSG Mimmenhausen
0
 
Group - gjE
Festhalle
10:15
HSG FF 1
7
10:27
HSG Konstanz 1
2
 
Group B - mjC
Bodenseesporthalle
10:17
TV Weingarten
4
10:37
VFL Günzburg
15
 
Group B - wjC
Fischbach
10:17
MTG Wangen
1
10:37
SV Tannau
15
 
Group - gjE
Festhalle
10:30
HSG FF 2
1
10:42
HSG Mimmenhausen
3
 
Group C - mjC
Bodenseesporthalle
10:40
TG Biberach
5
11:00
TSV Blaustein
27
 
Group C - wjC
Fischbach
10:40
TSB Ravensburg
5
11:00
TSZ Lindenberg
8
 
Group - gjE
Festhalle
10:45
HSG Konstanz 2
6
10:57
TV Weingarten
5
 
Group - gjE
Festhalle
11:00
HSG Mimmenhausen
4
11:12
HSG FF 1
8
 
Group A - mjC
Bodenseesporthalle
11:03
SG Kempten-Kottern
23
11:23
HSG FF 1
3
 
Group A - wjC
Fischbach
11:03
TV Überlingen
4
11:23
HSG Friedrichshafen-Fischbach
7
 
Group - gjE
Festhalle
11:15
HSG Konstanz 1
2
11:27
TV Weingarten
7
 
Group B - mjC
Bodenseesporthalle
11:26
VFL Günzburg
20
11:46
HSG FF 2
7
 
Group B - wjC
Fischbach
11:26
SV Tannau
10
11:46
TUS Steißlingen 1
11
 
Group - gjE
Festhalle
11:30
HSG Konstanz 2
11
11:42
HSG FF 2
2
 
Group - gjE
Festhalle
11:45
HSG FF 1
4
11:57
TV Weingarten
5
 
Group C - mjC
Bodenseesporthalle
11:49
TSV Blaustein
15
12:09
HSC Radolfzell
13
 
Group C - wjC
Fischbach
11:49
TSZ Lindenberg
16
12:09
TUS Steißlingen 2
7
 
Group - gjE
Festhalle
12:00
HSG Konstanz 2
11
12:12
HSG Mimmenhausen
1
 
Group - gjE
Festhalle
12:15
HSG Konstanz 1
14
12:27
HSG FF 2
3
 
Ranking 7/9 - wjC
Fischbach
12:15
TV Überlingen
17
12:35
TUS Steißlingen 2
10
 
Ranking 7/9 - mjC
Bodenseesporthalle
12:17
HSG FF 1
10
12:37
TG Biberach
4
 
Ranking 4/6 - wjC
Fischbach
12:38
HSG Friedrichshafen-Fischbach
5
12:58
TSB Ravensburg
6
 
Ranking 4/6 - mjC
Bodenseesporthalle
12:40
TSB Ravensburg
4
13:00
HSC Radolfzell
21
 
Ranking 1/3 - wjC
Fischbach
13:01
FC Burlafingen
11
13:21
TSZ Lindenberg
3
 
Group A - mJA
Bodenseesporthalle
13:05
HSG FF
11
13:30
TG Biberach
12
 
Ranking 1/3 - mjC
Festhalle
13:05
SG Kempten-Kottern
14
13:25
TSV Blaustein
12
 
Ranking 7/9 - wjC
Fischbach
13:24
TUS Steißlingen 2
5
13:44
MTG Wangen
5
 
Ranking 7/9 - mjC
Festhalle
13:28
TG Biberach
6
13:48
TV Weingarten
11
 
Group B - mJA
Bodenseesporthalle
13:33
TV Weingarten
13
13:58
TSV Ottobeuren
14
 
Ranking 4/6 - wjC
Fischbach
13:47
TSB Ravensburg
3
14:07
SV Tannau
15
 
Ranking 4/6 - mjC
Festhalle
13:51
HSC Radolfzell
21
14:11
HSG FF 2
3
 
Group A - mJA
Bodenseesporthalle
14:01
TG Biberach
20
14:26
HSG Owen-Lenningen
13
 
Ranking 1/3 - wjC
Fischbach
14:10
TSZ Lindenberg
3
14:30
TUS Steißlingen 1
17
 
Ranking 1/3 - mjC
Festhalle
14:14
TSV Blaustein
22
14:34
VFL Günzburg
10
 
Group B - mJA
Bodenseesporthalle
14:29
TSV Ottobeuren
12
14:54
MTG Wangen
11
 
Ranking 7/9 - wjC
Fischbach
14:33
MTG Wangen
12
14:53
TV Überlingen
15
 
Ranking 7/9 - mjC
Festhalle
14:37
TV Weingarten
13
14:57
HSG FF 1
12
 
Ranking 4/6 - wjC
Fischbach
14:56
SV Tannau
6
15:16
HSG Friedrichshafen-Fischbach
0
 
Group A - mJA
Bodenseesporthalle
14:57
HSG Owen-Lenningen
13
15:22
HSG FF
15
 
Ranking 4/6 - mjC
Festhalle
15:00
HSG FF 2
9
15:20
TSB Ravensburg
4
 
Ranking 1/3 - wjC
Fischbach
15:19
TUS Steißlingen 1
13
15:39
FC Burlafingen
10
 
Ranking 1/3 - mjC
Festhalle
15:23
VFL Günzburg
7
15:43
SG Kempten-Kottern
15
 
Group B - mJA
Bodenseesporthalle
15:25
MTG Wangen
15
15:50
TV Weingarten
9
 
Semi-finals (1) - mJA
Bodenseesporthalle
16:03
TG Biberach
17
16:28
MTG Wangen
16
 
Semi-finals (2) - mJA
Bodenseesporthalle
16:31
TSV Ottobeuren
14
16:56
HSG FF
10
 
Ranking 5/6 - mJA
Bodenseesporthalle
16:59
HSG Owen-Lenningen
28
17:29
TV Weingarten
17
 
Third place play-off - mJA
Bodenseesporthalle
17:32
MTG Wangen
13
17:57
HSG FF
11
 
Finals - mJA
Bodenseesporthalle
18:00
TG Biberach
14
18:25
TSV Ottobeuren
8
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.